Web Analyst

Miejsce pracy: Warszawa

 

Zapewniamy:

 • Wsparcie na starcie, czyli autorski program onboardingowy
 • Swobodną atmosferę i niekorporacyjny styl
 • Dostęp do unikalnego know-how w dziedzinie marketingu internetowego i e-commerce
 • Określoną ścieżkę rozwoju, gdzie progres jest ważniejszy niż staż:)

Nasze benefity:

Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między 7:30 a 10:00).

Dofinansowanie do posiłków w kwocie 300 zł miesięcznie

Praca zdalna (Generalnie pracujemy z domu, ale staramy się pojawiać w biurze częściej lub rzadziej)

System kafeteryjny, dzięki któremu samodzielnie wybierasz na co przeznaczasz swoje punkty: karta Multisport, bilety do kina czy teatru, a może kurs online?

Bogaty pakiet medyczny, który obejmuje wizyty specjalistyczne w całej Polsce – dla każdego od samego początku + opcja pakietu partnerskiego.

Partnerstwo z gigantami takimi jak: Meta, Google, TikTok

Możliwość udziału w wybranych przez siebie szkoleniach i konferencjach branżowych.

Wymiana wiedzy z różnych obszarów Digital Marketingu

Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Lekcje języków obcych z lektorem

#FRIDAYANDMORE, czyli masaże, wspólne lunche lub jeden krótszy dzień pracy w piątek

Wyjazdy i spotkania firmowe.

Last but not least owocoweeee poniedziałki 🙂

 

Jeżeli jest to dla Ciebie interesujące i jednocześnie:

 • potrafisz logicznie myśleć, analizować liczby, łączyć fakty, wyciągać wnioski i proponować konkretne, czasem niestandardowe rozwiązania
 • lubisz pracować zarówno z liczbami jak i ludźmi
 • potrafisz budować relacje z innymi
 • znasz dobrze Excel i PowerPoint
 • masz umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
 • potrafisz skutecznie przekonywać do swoich racji

to szukamy właśnie CIEBIE 🙂
Jako WEB Analyst będziesz analizował(a) strony internetowe naszych Klientów w celu sformułowania zaleceń mających na celu poprawę mechaniki prowadzonych kampanii internetowych lub ogólnej wydajności witryn. WEB Analyst monitoruje i rozumie zachowania użytkowników stron internetowych jednocześnie pozostając na bieżąco z nowymi trendami analizy i strategii optymalizacji. Ponadto, we współpracy z zespołem całościowo obsługującym działania marketingowe dla Klienta, zapewnia wgląd w podstawowe dane związane z ruchem w witrynie, współczynnikiem odrzuceń, lejkiem sprzedażowym, współczynnikami konwersji i wszelkimi innymi działaniami związanymi ze stroną internetową.

 

Współpracując z innymi zespołami docelowo będziesz odpowiedzialna/y za:

 • zrozumienie zachowania użytkowników w konkretnych witrynach internetowych naszych Klientów;
 • formułowanie trafnych pytań dotyczących biznesu Klienta. W naszym rozumieniu - zagłębianie się w dowolnym narzędziu do analityki internetowej bez wcześniejszego ustawienia celu to dosłownie strata czasu;
 • rozwiązywanie problemów biznesowych – mając określony cel, korzystasz z gamy narzędzi typu Google Analytics (360), BigQuery, HotJar, Google Optimize, aby zarekomendować konkretne rozwiązania;
 • klarowne prezentowanie swoich pomysłów lub faktów popartych liczbami – z wykorzystaniem narzędzi do wizualizacji danych.
 • współpracę z działem technicznym odpowiedzialnym za set-up narzędzi do analityki, w celu dostosowania zakresu mierzonych zjawisk i formy zbierania danych.
 • wsparcie zespołów kupujących media – czyli jak insighty analityczne przełożyć na konkretne akcje marketingowe.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany współpracą z nami, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem Web Analyst_2020 na adres rekrutacja@salesmore.pl lub zaaplikuj wykorzystując poniższy formularz

Chętnie porozmawiamy o Twoich i naszych planach. Do zobaczenia na Bednarskiej 7!

W przypadku chęci wyrażenia przez kandydata zgody na wykorzystanie złożonego CV w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz formularzu zgłoszeniowym dla celów przyszłych rekrutacji.

 

  Aplikuj  Administratorem danych osobowych jest „Sales & More” Spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, adres ul. Bednarska 7, 00-310 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000307674, numer NIP: 5213486940, numer REGON: 141342719. Spółka wyznaczyła osobę kontaktową w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, z którą można się skontaktować poprzez email: iod@salesmore.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: ul. Bednarska 7, 00-310 Warszawa, Polska. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.